Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
більярдний зал в Буковелі

Більярдна

Готельний комплекс Підгір’я має власний більярдний зал. Тут можна вдосталь насолодитися спілкуванням з друзями, зігравши кілька партій в «Російський більярд». Комфортна обстановка дозволить відвідувачам відчути справжній елітний відпочинок.

Наша більярдна — це 2 якісних стола на 8 і 11 футів, шкіряні дивани і крісла, а також приємна музика.
Вартість малого стола — 150 грн./год.
Вартість великого стола — 180 грн./год.

Захоплююча гра в руський більярд досить заразлива. Але сьогодні це вже не тільки клубна розкіш, це також і популярний вид спорту. Крім того, багато творчих людей, серед яких відомі режисери, актори, художники не можуть відмовити своїй пристрасті до більярду. Руський більярд — це симбіоз захоплюючої гри, задоволення і користі.

Більярдний зал відкритий в готельному комплексі Підгір’я в будь-яку пору року до 23:00. Відпочиваючі тут можуть не тільки зіграти кілька партій руського більярду, а й просто приємно провести час за келихом вина, спостерігаючи, як досвідчені гравці удосконалюють навички своєї майстерності. Приємна і комфортна обстановка, спокійна музика та спілкування з однодумцями, дозволить вам по-справжньому розслабитися і забути про всі проблеми, а також зарядить вас позитивними емоціями на весь вечір і наступного дня.