дитячий майданчик в готелі Підгір'я, Буковель

Дитячий майданчик

Готуючись до поїздки в Карпати з дітьми, дуже важливо знайти відповідний готель з усіма умовами для дитини, інакше від нудьги дитина може просто зіпсувати відпочинок. Найкраще вибрати невелике курортне селище, де готель буде розташовуватися подалі від основних доріг і не буде галасливих ресторанів і дискотек. На території готелю повинен бути басейн і дитячий майданчик, в кафе дитяче меню, а в номерах дитячі ліжка.

Дитина не повинна нудьгувати, перебуваючи на сімейному відпочинку в Буковелі. Важливо, щоб вона завжди була задіяна в активних іграх, які допоможуть їй швидше адаптуватися до навколишнього світу, і навчать спритності та вправності.

Всіма цими умовами для дітей і батьків має готель Підгір’я. У нас встановлено найбільший дитячий майданчик. Тут є гірки, гойдалки і різні будиночки, а також батут, сітки і канати для лазіння.

Безпека дітей для нас понад усе, тому весь дитячий майданчик застелено м’якими матами. Крім того, територія комплексу надійно охороняється. Ви можете подарувати приголомшливий відпочинок усій своїй сім’ї, зв’язавшись з нами безпосередньо і забронювавши номер заздалегідь