відпочинок в Карпатах з басейном

Готель в Буковелі з басейном

Літній відпочинок в Карпатах з шикарним басейном сподобається кожному. Позасмагати і викупатися в оточенні лісів і гір, — що може бути краще? Відомо, що водні процедури добре знімають стрес, стабілізують тиск, нормалізують сон і покращують фігуру, роблячи її стрункою і красивою. Саме тому кращі готелі в Карпатах мають в своєму розпорядженні басейн. Готельний комплекс Підгір’я – не виняток.

У готелі завжди до ваших послуг просторий відкритий басейн значного розміру — 7х15 м. Чи не кожен готель в Карпатах може похвалитися таким же басейном. Його оцінять, як любителі влаштовувати запливи на дистанції, так і бажаючі просто зануритися, після того, як позасмагали під карпатським сонцем. Також є неглибока дитяча зона.

Переваги готелю з басейном в Карпатах

Для відпочиваючих важливо, щоб ніщо не порушувало комфортний відпочинок, і це стосується не тільки доглянутих і комфортабельних номерів, але і басейну в готелі. Для комфортного відпочинку гостей він повинен бути обладнаний автономною системою підігріву води і системи контролю її якості. Територія навколо басейну повинна бути чистою і доглянутою, вона також повинна мати захист від вітрів. Всім цим має готельний комплекс Підгір’я.

У басейн стрибати заборонено!
Басейн працює з 8 ранку до 21 вечора

Плавання для здоров’я

У нашому готелі Буковеля басейн з кришталево чистою водою, де кожен абсолютно безкоштовно може покращити своє здоров’я, зміцнити імунітет, нормалізувати артеріальний тиск, зняти напругу з м’язів і заспокоїти нервову систему. Крім цього на території біля басейну розташовуються зручні шезлонги, на яких буде приємно позасмагати і покуштувати місцевих прохолодних напоїв.