катання на квадроциклах в Буковелі

Катання на квадроциклах

Поїздки на квадроциклах, боротьба з карпатською природою та відчуття швидкості — що може бути краще?

Квадроцикл вдало поєднує в собі прохідність позашляховика та маневреність мотоциклу. Але, найголовніше, що навчитися керувати ним може абсолютно кожен! Для цього необхідно пройти інструктаж про дотримання техніки безпеки, отримати всю необхідну екіпіровку та вперед — назустріч стихії.

Досвідчені професіонали зможуть випробувати себе на складних трасах, а ось водії-початківці відточать свої навички та насолодяться неймовірним краєвидом на більш простих маршрутах.

Увага: катання на квадроциклах доступно для відвідувачів старше 14 років!
 

 

Незабутні поїздки на квадроциклах в Буковелі

Катання на квадроциклі — це не тільки ультрамодна розвага, а й спосіб отримати порцію адреналіну, при цьому, не побоюючись за своє життя. Взяти такий транспортний засіб у тимчасове користування може дозволити собі кожен. Ви ніколи не пошкодуєте про витрачені гроші! Адже ті почуття, які ви відчуєте, ті пейзажі, які ви побачите, і ті спогади, які у вас залишаться — безцінні.

Наші фахівці допоможуть вам у виборі маршруту, а для досвідчених водіїв — покажуть незвідані стежки. Ви самі зможете визначати протяжність і рівень складності, а про комфорт вашого відпочинку в Буковелі потурбується особистий інструктор.

Одяг для прогулянки варто підбирати відповідно до складності і тривалістю поїздки. Приємна деталь, в вартість оренди квадроцикла входить шолом і рукавички.

Трофі-рейд

Ви можете відправитися не на прогулянку, а в цілу подорож на квадроциклах. Ви подолаєте сотні кілометрів українського бездоріжжя і зможете сповна насолодитися карпатською природою.

Сафарі

Екзотична подорож по звивистих лісовими стежками справить враження на кожного! Всі стоянки обладнані мангалами, тому можна влаштувати пікнік в будь-який час..

Велич гір, краса пейзажів і відчуття свободи — все це чекає вас під час прогулянки на квадроциклах в Буковелі!