катання на снігоходах в Буковелі

Катання на снігоходах

Хочете отримати свіжу порцію адреналіну? Тоді вирушайте на сніжне сафарі в Буковель! Вас чекає катання на снігоходах по засніжених Карпатах, красу і чарівність яких неможливо описати словами. Мальовничі пейзажі, кристально чисті озера, гірські річки, багата культурна спадщина — все це чекає Вас в ідеальному місці України — в Карпатах.

Екстремальний зимовий відпочинок для всієї сім’ї

Поїздки на снігоходах — це доля не тільки відчайдушних екстремалів, цей вид відпочинку підійде і для любителів природи, і для романтиків, які можуть гідно оцінити красу карпатських вершин.

Щоб вирушити в тур на снігоходах не потрібно володіти якимись особливими навичками або знаннями. Дорослій людині досить прослухати інструктаж і зробити пару тренувальних заїздів, щоб освоїти даний вид транспорту.

 

Справа в тому, що сучасні снігоходи гранично прості в управлінні і всі необхідні кнопки знаходяться на кермі: щоб поїхати, натисніть правим великим пальцем на важіль газу, щоб зупинитися — відпустіть його. Але, вам не варто переживати, адже всіх туристів супроводжує професійний інструктор, який задасть напрямок руху і швидкість.

Зупинки в такому заїзді теж передбачені, щоб насолодитися чудовим краєвидом. Але, пам’ятайте, що дотримання техніки безпеки, при катанні на снігоходах, є однією з головних складових відмінного відпочинку в Буковелі.

Ви готові отримати яскраві емоції?

Зимове сафарі в Буковелі наповнить сімейний відпочинок новими яскравими емоціями. Ви станете головним героєм незабутнього подорожі і розбавити відпочинок в горах новими враженнями.

Катання на снігоходах — це найкращий спосіб весело і цікаво провести час з друзями або коханою людиною в зимовий час. Той заряд адреналіну та позитиву, який Ви отримаєте, додасть Вам сил в робочі будні і зробить їх не такими сірими і похмурими.