Ковзанка в Буковелі

Ковзанка в Буковелі

Гірськолижний курорт Буковель за останній час набув широкої популярності як в Україні, так і за її межами. Тут багато діючих спортивних і розважальних об’єктів, а також численних визначних пам’яток.

У січні 2007 року в центрі туристичного комплексу була відкрита ковзанка просто неба. Льодова арена надає унікальні можливості для катання на ковзанах, вечорами проводяться шоу на льоду і хокейні матчі, учасником яких може стати будь-який бажаючий.

Сноутюбінг в Буковелі

Інфраструктура льодової арени

По периметру льодової арени в Буковелі в розташовані захисні борти. Прекрасне освітлення і гарний музичний супровід дозволяють насолодитися катанням в повній мірі.

На території ковзанки діє пункт прокату шоломів, ковзанів (як дитячих, так і дорослих) і хокейного екіпірування від провідних виробників. Є тепла роздягальня, сушарка і верстат для заточування ковзанів. Поруч з льодовою ареною розташований ресторан Lucky Bull, фаст-фуди, кафе, готельні комплекси і ін. Працюють інструктори, серед яких є і майстри спорту, і учасники Олімпійських ігор.

Час роботи і ціни катка в Буковелі

Ковзанка розташована у самому центрі гірськолижного курорту Буковель, працює щодня з 10:30 до 22:00 (з грудня до середини квітня).

Тривалість одного сеансу становить 45 хвилин.
Технічна перерва щогодини (15 хвилин). Кожну другу годину проводиться заливка льоду, яка триває півгодини.

В денний час (с 10:30 до 16:30) вартість оренди ковзанів, як правило, дешевше:

  • 80 гривень для дорослих;
  • 55 гривень для дітей.

Вечірнє катання (з 17:00 до 22:00):

  • 110 гривень для дорослих;
  • 70 гривень для дітей.

Сноутюбінг в Буковелі