кінні прогулянки в Буковелі

Кінні прогулянки

Для тих, хто вирішив провести свою відпустку в Карпатах, обов’язково варто звернути увагу на тутешні різновиди активного відпочинку, наприклад, кінні прогулянки. Спілкування з цими розумними і добрими тваринами подарує масу позитивних емоцій, як дітям, так і дорослим. Крім того, катання на конях позитивно впливає на весь організм людини, завдяки тому, що в процесі їзди задіюються практично всі групи м’язів. Немає нічого кращого, ніж кінні прогулянки в Карпатах, де чарівна природа подарує кожному щось своє — неординарність, екстрим або нотку аристократизму.

Прогулянки верхи для професіоналів і новачків

Незважаючи на те, що коні дуже розумні і добродушні тварини, які ніколи не заподіють людині шкоди, все ж вони набагато сильніше людини, тому новачкам перед поїздкою рекомендується пройти інструктаж з основ верхової їзди. Досвідчені інструктори Буковеля допоможуть починаючому наїзникові набути впевненості, а досвідченому — удосконалити свої навички, при цьому кінь покірно чекатиме свого наїзника і забезпечить йому безпечну поїздку.

Що потрібно знати?

Готельний комплекс Підгір’я пропонує незабутні кінні прогулянки, ціни яких демократичні і роблять даний вид розваг доступним для всіх бажаючих. Нашими співробітниками розроблені спеціальні маршрути, які доставлять чимало задоволення, а також частку адреналіну, як новачкам, так і професіоналам.

Всі наші коні мають добру вдачу і з ними легко впораються не тільки дорослі, а й діти. Тому Ви можете чудово провести час з усією родиною. У нас є катання на конях, як за індивідуальною програмою, так і в групах.

Катайтеся на здоров’я!

Кінні прогулянки по неосяжних просторах Карпат подарують незабутні емоції і запам’ятаються на все життя. А безкраї ліси, річки і гори дадуть можливість відчути повну свободу і дозволять повністю відволіктися від повсякденних турбот.

Краса навколишніх ландшафтів і чудовий гірський клімат сприятимуть тому, щоб ви цілком і повністю присвятили себе відпочинку в Буковелі. Особливо такі розваги сподобаються молодим парам, так як катання на конях до схилів найбільшої гори в Україні дозволять відчути справжню близькість і романтику. Навіть найменші туристи будуть в захваті від таких цікавих і безпечних прогулянок.