Буковель котеджі

Котеджі в Буковелі

Котеджі готелю Підгір’я — це відмінне місце для відпочинку великої і дружної компанії, тим більше що вони повністю облаштовані для комфортабельного перебування. Приїхавши сюди, ви зможете розслабитися і забути про буденні проблеми — тут тільки ви, красиві гори, свіже повітря і привітна обстановка, створена персоналом нашого готельного комплексу.

Ми пропонуємо своїм клієнтам:

Затишний двоповерховий котедж, який має в своєму розпорядженні усе, що потрібно для комфортного відпочинку. У вашому розпорядженні просторі кімнати з зручними ліжками, 4 телевізори, 2 ванні кімнати і повністю облаштована кухня.
4500 грн. за добу

Забронювати

3D панорама

Просторий котедж з балконом, площею 140 м2, має 3 двоспальні ліжка і 2 розкладних дивана. Для приготування їжі тут є повноцінна кухня. З техніки: 5 телевізорів, чайник, фен, холодильник. У ванній кімнаті — санвузол, душ.

від 5500 грн

Забронювати

3D панорама

Великий будинок, площею 170 м2 розташовується 4 роздільними ліжками, 3-ма двоспальними і 2-ма розкладними диванами. Є повністю обладнана кухня, а також душова і балкон. З техніки в котеджі: 6 телевізорів, холодильник, чайник, фен.

від 6900 грн

Забронювати

3D панорама