курорт в Буковелі

Курорт Буковель

Гірськолижний курорт в Карпатах на Буковелі, воістину, вважається кращим місцем сімейного зимового відпочинку в Україні.

Переваги лижного відпочинку:

  • Маса маршрутів і трас. До послуг відвідувачів курорту пропонується більше 40 трас, протяжність яких перевищує 50 км. Траси можна вибирати за рівнем складності та протяжності.
  • Схили для катання відповідають міжнародним стандартам. Гірськолижний курорт Буковель щорічно приймають десятки тисяч туристів, проте це ніяк не позначається на якості покриття на трасах. При необхідності додатково включають снігові гармати, щоб додати снігу на траси або використовують ретраки, щоб засипати лід.
  • Наявність освітлених трас. В горах взимку дуже рано темніє, але завдяки освітлених трасах задоволення від катання на лижах чи сноуборді можна продовжити до пізнього вечора.
  • Наявність сучасних підйомників у великій кількості. Лижний курорт Буковель може похвалитися великою кількістю сучасних підйомників, які підтримуються в належному стані, а сидіти на них тепло і безпечно.
  • Розвинена інфраструктура. Буковель — курорт абсолютно адаптований під потреби туристів. До ваших послуг: аптеки, банкомати, прокат гірськолижного спорядження, ресторани і бари, магазини, рятувальна служба, паркінги, безкоштовні туалети у кожного підйомника та багато іншого.

Ціни на гірськолижному курорті Буковель

Він вважається в Україні не самим бюджетним місцем відпочинку. У сезон абонемент на катання на лижах обійдеться туристу недешево. Однак, існують періоди, коли на відпочинку можна добре заощадити, розглянемо цю ситуацію на прикладі абонементів на спуски.

У Буковелі існує два види абонементів на спуск: за кількістю раз і за кількістю днів. Перевага першого абонемента полягає в тому, що використовувати його можна не за один день, а за кілька. З абонементом на день Ви можете підніматися стільки, скільки зможете, кількість спусків тут безлімітна.

На жаль, з 2011-го року абонементи «на рази» перестали продавати, але для бажаючих покататися менше полудня, існує спеціальна пропозиція — абонемент на 3 години.

Особливо вигідно планувати відпочинок на гірськолижному курорті в Україні на Буковелі заздалегідь, оскільки для таких туристів проводиться безліч акцій, що дозволяють економити. Наприклад, взимку діє акція «Ранкова», яка передбачає продаж абонементів з 7:00 до 9:00 на 1 день зі знижкою 40% у будні дні і 20% у вихідні дні.

Буковель — це найсучасніший, популярний і красивий гірськолижний курорт. Рівень сервісу, якість і різноманітність трас, розвинена інфраструктура — все це дозволяє бездоганно і доступно відпочити в Буковелі за європейськими стандартами.

Ми запрошуємо Вас до Буковелю, приїжджайте!