Slide background
Slide background
Slide background

Прокат лиж в Буковелі

Перед поїздкою на гірськолижний курорт багато хто замислюється, чи потрібно брати спорядження з собою. У цьому абсолютно немає необхідності. Все що Вам буде необхідно для комфортного відпочинку, включаючи прокат лиж і сноубордів, є в нашому готелі Підгір’я в Буковелі.

Великий асортимент першокласного спорядження всіх моделей і розмірів від відомих брендів, а також прокат сноуборда, і багато іншого, все це зробить ваш відпочинок ще приємніше. Крім того, якщо ви бажаєте, кожен день виглядати по-новому, ви легко можете обміняти взяте напрокат гірськолижне спорядження на інше. А якщо вам набридне ваш сноуборд, то просто поміняйте його.

Ми суворо стежимо за якістю наданого спорядження, тому ніяких технічних проблем у вас не виникне.

Відвідавши наш курорт, ви зможете по-справжньому розслабитися, і вам не потрібно буде ні про що турбуватися, завдяки професіоналізму, якості і швидкості обслуговування наших фахівців. Нашим відвідувачам ми щодня надаємо прокат лиж і сноубордів за низькими цінами. Найостанніші новинки сноубордів і гірськолижного спорядження, а також сервіс європейського рівня дозволить Вам по-справжньому насолодитися відпочинком і забути про всі проблеми.