Прокат велосипедів в Буковелі

Прокат велосипедів

Для всіх любителів активного відпочинку на природі, ми готові запропонувати прокат велосипедів в Буковелі. Територія курорту ідеально підходить для велоподорожей, а велика кількість безпечних маршрутів дозволить вам відчути себе першопрохідцями.

Місце розташування прокату дуже зручне, а велосипеди є, як категорій А та В (для дорослих), так і категорії С (для дітей). Всі велосипеди — відомого німецького бренду CUBE. Вони регулярно перевіряються кваліфікованими працівниками і перебувають в ідеальному стані.

Організація велотурів в Буковелі

Готель в Буковелі Підгір’я організовує для вас захоплюючий велотур. Найпопулярніші веломаршрути по Карпатах тривають від трьох днів і більше. Вони нерідко комбінуються з рафтингом, що ще більше підсилює враження від подорожі. Група велотуристів зазвичай складається з 7-10 чоловік, віком від 18 років.

Активні подорожі на велосипедах в Карпатах зі швидкістю 18-20 км/год стануть для учасників справжньою перевіркою на силу характеру і витривалість. По приїзду, подолавши весь маршрут і перешкоди в дорозі, ви будете відчувати загартованість характеру і готовність до досягнення нових цілей. А походи в гори здадуться легкою прогулянкою. Учасники велотурів кожен день повинні будуть долати близько 40 км шляху, але напруженість такого активного відпочинку не завадить милуватися красою Карпатської природи і сфотографувати цікаві моменти, яких буде на шляху багато. Кожен учасник повинен придбати спеціальну екіпіровку для велосипедного спорту, яка забезпечить йому комфорт і безпеку. Все це допоможе учасникам велоподорожі витримувати темп заданий лідером.

Стандартний гардероб велосипедиста включає в себе: велоштани для поганої погоди або шорти для гарної погоди, спортивну куртку від дощу і вітру, а також яскраві майки, пропускають повітря. Крім цього обов’язково повинен бути спеціальний велосипедний шолом, рюкзак для необхідних речей, а також рукавички з обрізаними кінчиками пальців та взуття на більш жорсткій підошві. Все це потрібно для того, щоб велотур по горах пройшов успішно і залишив приємні враження від активного відпочинку в Карпатах.