Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Лазня в Буковелі

Що може бути краще лазні? Для слов’ян лазня в Буковелі — це не просто місце обмивання тіла, це храм здоров’я, відпочинку і краси. Тільки уявіть, як пари огортають ваше тіло і роблять його «невагомим», дубовий віник допомагає розслабитися і забути про всі проблеми, а купання в басейні відновить сили і подарує масу гострих відчуттів.

Сауна з басейном в комплексі Підгір’я

На першому поверсі готелю Підгір’я в Буковелі розташувалася простора баня з великим басейном. Відпочиваючі при бажанні можуть скористатися кімнатою відпочинку, в якій є всі зручності, телевізор, стіл і дерев’яні стільці ручної роботи. Приміщення декороване приголомшливою фігурної ліпниною з обрисами карпатських гір.

Дерев’яна парилка побудована з екологічно чистих карпатських «смерек», тут неповторний аромат, що сприяє розслабленню. Баня здатна вмістити одночасно до 10 осіб.

Гарненько попарившись в сауні при 100°C, далі обов’язково варто зануритися в крижану воду. Для таких цілей у нас передбачений басейн з холодною водою. Басейн має багаторівневу систему очищення, тому вода тут завжди кристально чиста. А на розслабляючий відпочинок вас налаштує приємна неонове підсвічування в басейні і
водоспад. Все відвідувачі зможуть також відмінно провести час в барі, де крім традиційних напоїв, можна спробувати унікальний лікувальний чай з карпатських трав і ягід. До чаю рекомендується скуштувати натуральний карпатський мед