Segway в Буковелі

Segway в Буковелі

Він маневрений, безшумний, надійний, екологічно чистий і малогабаритний, дає можливість швидко долати різні відстані. Його порівнюють зі скутером, електричним самокатом і велосипедом. Ви ще не здогадалися про що йде мова? Правильно, звичайно ж про segway — двоколісній електричний транспортний засіб з системою автобалансування.

Segway в Буковелі

Перший сигвей з’явився в 2001 році, на його розробку винахідник Дін Кеймен (США) витратив 10 років. У 2006 році відбулася модернізація керма — повороти стали здійснюватися не натисканням клавіш, а поворотами самого керма.

Як працює segway

Головною особливістю сігвея є система автобалансування, яка реагує на найменшу зміну положення тіла людини, що стоїть на платформі даного транспортного засобу. Для того, щоб почати рух, потрібно просто нагнутися вперед. Чим сильніше кут нахилу — тим вище швидкість. Як тільки людина відхиляється назад — скутер починає рух у зворотний бік.

Segway має дуже високу стійкість. Впасти з нього, як правило, можна при необережній їзді на різких поворотах і великій швидкості. Кататися на скутері можуть всі — від дітей до людей похилого віку.

Прокат segway в Буковелі

Любителі дивовижних гірських пейзажів і прогулянок на свіжому повітрі обов’язково повинні спробувати сигвей в Буковелі. Скутер легко долає перешкоди і добирається в ті місця, куди на машині заїхати неможливо. Ви зможете швидко пересуватися з мінімальною затратою сил.

Де знайти segway в Буковелі : біля нижньої станції підйомника № 2.
Час роботи: з 9:00 до 18:00.

Ціни

Вартість сігвея в Буковелі залежить від тривалості прокату:

  • 5 хв – 45 гривень;
  • 15 хв – 100 гривень;
  • 30 хв – 200 гривень;
  • 1 хв – 400 гривень;
  • 1 хв – 1 500 гривень.

Хочемо звернути вашу увагу, що додатково надаються такі послуги, як інструктаж і доставка скутерів.