Секрети успішного відпочинку в Буковелі

Буковель — це найпопулярніший гірськолижний курорт в Україні. Щорічно його відвідують десятки тисяч туристів з України і країн Європи. За своєю інфраструктурою і комфортабельністю Буковель не поступається популярним європейським курортам. Це те місце, куди обов’язково варто поїхати на відпочинок всією сім’єю.

Траси Буковеля

Найголовніша функція курорту в Буковелі – це допомогти туристу насолодитися катанням на лижах чи сноуборді. Для цього тут існує кілька десятків трас різної складності, які призначені для різного рівня підготовки. Наприклад, сім синіх трас призначені якраз для початківців, для тих, хто приїхав на курорт уперше. Ще двадцять вісім трас позначені червоним кольором — вони для любителів, які вже придбали основні навички в гірськолижній справі. І є сім чорних трас, призначених для шанувальників екстриму і спортсменів.

Також є Big-Airbag — це цікавий пристрій, призначене для виконання трюків на лижах чи сноуборді. Про відсутність снігу можна не турбуватися, так як на курорті працює спеціальна снігонагнітаюча установка або гармата, яка доставляє сніг на ті траси, де немає природного снігу.

Секрети успішного відпочинку в Буковелі

На кожну з трас дістатися можна на спеціальних комфортабельних підйомниках, яких на весь курорт цілих чотирнадцять. Кожен з підйомників розраховано на різну кількість людей. Починають вони працювати з 8:30 і закінчують о 16:30. Однак для шанувальників вечірнього катання тут є три підйомники, які працюють до 19:30. Корисна порада: тринадцятий, чотирнадцятий і п’ятий підйомники завжди, як правило, повні туристів, так як піднімають на популярні траси, і чим складніше траса, тим менш популярний на неї підйомник.

Цікава особливість всіх трас Буковеля в тому, що вони все пов’язані. Це означає, що ви можете надіти лижі або сноуборд, виїхати з самого ранку і повернутися в номер готелю вже під вечір обкатавши всі траси. Також це можливо завдяки спеціальній системі зчитування пропуску на траси — Скі-пас.

Якщо захочете перекусити під час катання, то до ваших послуг спеціальні дерев’яні кіоски біля кожного з підйомників. Тут ви можете насолодитися також чашкою гарячого чаю або глінтвейну.