Сноутюбінг в Буковелі

Сноутюбінг в Буковелі

Якщо ви шукайте захопливу і веселу зимову розвагу, вам потрібно відправитися в Буковель і зайнятися сноутюбінгом!

Сноутюбінг в Буковелі

Сноутюбінг — це спуск з невеликого снігового схилу на надувних санках (тюбах). Даний вид активного відпочинку став дуже популярний останнім часом, адже для того, щоб з’їхати з гірки на тюбі проходити спеціальну підготовку не потрібно — просто насолоджуйтеся їздою і отримуйте задоволення. Варто також відзначити, що від катання на санках сноутюбінг відрізняється меншою травмонебезпекою.

Хто може займатися сноутюбінгом

Відповідь проста — люди будь-якої вікової категорії. Для сноутюбінгу в Буковелі є дві траси: одна для дорослих і малят від 3-ох років, а друга — для дорослих і дітей від 8-ми років. Довжина спусків становить 100 м і 230 м відповідно. Для підйому передбачені ескалаторні доріжки.

Від чого залежить швидкість на спусках

Швидкість може трохи змінюватися в залежності від погоди. Якщо ви любитель швидкої їзди, то найкращий час для катання — холодні дні або після заходу сонця. У теплі дні швидкість на спусках може зменшуватися.

Що робити, якщо немає снігу

Не турбуватися! Сучасна система штучного засніження схилів в Буковелі дозволяє кататися в будь-яку погоду всю зиму.

Де знайти, ціни і час роботи сноутюбінгу в Буковелі

Траса, довжина якої становить 100 м, знаходиться на центральному майданчику, поруч з готелем «Шелтер». Траса довжиною 230 м розташована біля нижньої станції підйомника №2.

Ціни:

  • Вартість одного спуску — 25 гривень,
  • 1 година катання обійдеться в 150 гривень,
  • 2 години — 250 гривень.

Час роботи: грудень — березень, з 09:00 до 17:00 щодня.