відпочинок в карпатах взимку буковель

Відпочинок в Буковелі взимку

Зимовий відпочинок в Карпатах — це улюблений вид відпочинку мільйонів українців. Це й не дивно, адже курорт, розташований в Карпатах, рясніє розмаїттям гірськолижних трас та інших зимових розваг.

Назва курорт отримав, завдяки горі Буковель, біля підніжжя якої він і розташувався. З усіх боків курорт оточений гірськими хребтами, а значить, клімат в цій місцевості м’який і відрізняється невеликими перепадами температури. Далеко від цивілізації в Буковелі відпочинок взимку здатний подарувати незабутнє задоволення і заряд бадьорості на рік уперед.

Від нашого готелю до центру Буковеля — 1 кілометр. Недалеко від курорту знаходиться село Поляниця, яке належить до Яремчанської міської ради. Від села до районного центру — 30 км, а ось до Івано-Франківська — більше 100 км. Проте, тут регулярно ходять маршрутні автобуси, тому свій відпочинок в Карпатах взимку можна урізноманітнити екскурсіями, відвідуванням музеїв і театрів.

Чого очікувати від зимового відпочинку в Буковелі?

Більше 50 км гірськолижних трас розташувалися на п’яти горах: Буковель, Довга, Бабин Погар, Бульчіньоха і Чорна Клева. Погодьтеся, тут є, де покататися. Всі траси добре освітлені, тому кататися на них можна навіть після заходу сонця. Всього на території курорту функціонує 14 витягів, серед яких особливо виділяються: бугельний — 957 м в довжину, трехкрісельний — 1100 м, двукрісельний — 1000 м, і цілих 11 чотирикрісельних підйомників довжиною 652-1947 м. У кожного підйомника можна перекусити в місцевих пунктах харчування.

Тривалість відпочинку в Карпатах взимку в Буковелі

Гірськолижний сезон в Буковелі починається в листопаді і може тривати до початку травня! Проблему нестачі снігу на деяких ділянках вирішують за допомогою снігових гармат, які необхідні навіть при товстому шарі снігу. З їх допомогою працівники курорту засипають схили, що оголилися, щоб кататися було більш комфортно. Ратраки не менше корисні, вони працюють регулярно і вирівнюють траси для туристів.

Спеціально для новачків в Буковелі відкрита школа, де працюють кваліфіковані інструктори. Вартість навчання розраховується індивідуально, оскільки залежить від кількості людей в групі і сезону. Урізноманітнити зимовий відпочинок в Буковелі можна катанням на санках, собачих упряжках, снігоходах або льодовій ковзанці. Дітям обов’язково сподобається відвідування сноупарка, де можна взяти напрокат електроскутери Segway. Не менш насиченою буде і вечірня програма з відвідуванням розважального центру, кальянної, дискотеки, більярдної, боулінгу або залу з ігровими автоматами.

Зимовий відпочинок в Буковелі — це відпочинок європейської якості!