карпати відпочинок

Відпочинок в Карпатах

Карпати входять до трійки найбільш відвідуваних місць України. Це й не дивно, їх неповторний гірський масив, ріки й ліси нібито знаходяться у власній кліматичній зоні. Тут унікальне свіже повітря і приголомшлива природа в будь-яку пору року. Найбільш відвідуваними курортними місцями в Карпатах є Яблуниця, Славське, Яремча, Свалява. Одним з найпопулярніших курортно-туристичних центрів вважається курорт Буковель, який знаходиться поблизу села Поляниця. Буковель оточує цілий амфітеатр з найкрасивіших гір, які створюють комфортні умови як для пасивного, так і для активного відпочинку в Карпатах. Всім цим курорт зобов’язаний своєму вдалому географічному розташуванню.

Мальовничі ландшафти, краса карпатських гір, різні джерела мінеральних вод і особливі кліматичні умови щороку приваблюють сюди сотні тисяч туристів, як з ближнього, так і з далекого зарубіжжя.

Ціни на відпочинок в українських Карпатах

Загальна вартість відпочинку в Карпатах зазвичай складається з розрахунку цін на житло і розваги, однак може коливатися в залежності від сезону, а в зимовий час ще від близькості підйомника. Однак вибір місць для відпочинку досить великий, тому кожен зможе підібрати собі відповідне житло. Ціни можуть зростати на Новий Рік та Різдво, а також в інші святкові дні.

Особливо людно стає в Карпатах взимку. Тут є все для комфортного катання та приємного проведення часу. Величезна кількість підготовлених снігових трас вабить сюди як початківців лижників, так і професіоналів. У карпатських горах також тренуються чимало видатних спортсменів та членів Олімпійської збірної. Для доставки відпочиваючих до трас тут працюють бугельні й крісельні підйомники, а також і мультиліфти, які доставляють початківців і дітей.

Добре розвинена інфраструктура і високий рівень сервісу на курортах Карпат приваблюють тисячі туристів з року в рік. Тут є гірськолижні траси і спуски будь-якої складності, які нічим не поступаються європейським. Тому тут буде цікаво як новачками, так і досвідченим лижникам, як молодому, так і старшому поколінню. Але, незважаючи на загальний комфорт, ціни на готелі в Карпатах невисокі і доступні людям з середнім достатком.

Якщо ви вирішили відпочити в Карпатах в наступному сезоні, то забронюйте житло за кілька місяців до поїздки. Пам’ятайте, що в високий і святковий сезон вартість трохи вища.

Бажаємо вам сніжних гір!