зелений туризм в Карпатах

Зелений туризм в Карпатах

Все частіше останнім часом можна почути про зелений туризм. Але, що це за відпочинок і, як він виглядає насправді? Давайте спробуємо розібратися в даному питанні і, щоб це було легше зробити, розглянемо екотуризм на прикладі України, яка пропонує туристам даний вид відпочинку за прийнятною ціною.

Під час такого відпочинку туристи, в основному, селяться в приватні садиби. При цьому для багатьох важливо, щоб неподалік розташовувалися колиби (ресторани національної кухні). Знайти такі садиби можна в Закарпатських областях, а також в Івано-Франківській і Львівській області. Туристи виділяють кілька ідеальних місць для зеленого туризму — Славське, Драгобрат і, звичайно, Буковель.

Екотуризм в Карпатах — Що можна побачити і чим себе зайняти?

Україна об’єднала в собі багато чинників для розвитку зеленого туризму: вдале географічне положення, ландшафтно-кліматичні умови і природні багатства. Особливо щедро природа обдарувала західні регіони, саме тому на сьогоднішній день екотуризм широко розвинений саме в Карпатах. Чисте гірське повітря, приголомшливі види, цілющі мінеральні джерела, унікальні умови для активного і екстремального відпочинку влітку і взимку — все це тут, в Карпатах.

 

Взимку тут можна покататися на лижах, санках або снігоходах, а влітку вирушити в похід, покататися на конях або квадроциклах.

Невеликі карпатські села, розташовані далеко від шуму і суєти мегаполісу, автентична культура, чудова карпатська кухня, гостинність місцевих жителів — все це ідеальні умови для розвитку зеленого туризму. Крім дивовижної природи, Карпатам є, чим вас здивувати — печери, водоспади, садиби і старовинні замки.

Здоров’я і зелений туризм

Кліматолікування і аеротерапія, в поєднанні з помірними фізичними навантаженнями поліпшать самопочуття і сприятимуть зміцненню організму. У Карпатах ви зможете пройти курс лікування мінеральними водами, а цілющі карпатські чаї на місцевих травах додадуть вам заряд бадьорості на рік уперед.

Влітку в Карпатах не менш цікаво! Вам обов’язково припаде до душі прогулянка захоплюючими маршрутами, купання у водоспадах і гірських озерах, а також підкорення найвищої точки України — Говерли.