Зорбінг в Буковелі

Зорбінг в Буковелі

Ви коли-небудь спостерігали, як м’яч скочується з пагорба? А як би ви поставилися до того, якби ви перебували всередині цього м’яча? Якщо це звучить дивно, то ви маєте рацію. Якщо це звучить кумедно, то ви знову праві. Зорбінг — це один з екстремальних видів спорту, що полягає в спуску з гори всередині пластикової кулі (зорба).

Зорбінг в Буковелі

З історії зорбінгу

Зорбінг — це відносно молодий вид спорту. Вперше ідея залізти в кулю і спуститися в ній з гори прийшла людині на ім’я Жиль Еберсола (Франція) в 1973 році. Перший зорб був значно менший сучасного. Використовувався він як альтернатива сноубордингу. У 90 роках XX століття Дуейн ван дер Слюйс і Ендрю Ейкерс з Нової Зеландії вдосконалили кулю: вони підібрали оптимальний розмір і вибрали найбільш підходящі матеріали для конструкції.

Сучасний зорб являє собою кулю, що складається з двох поліуретанових сфер, простір між якими заповнює повітряна «подушка». Шар повітря між гнучкими пластмасовими кулями добре амортизує, тому ризик отримання травм знижується. Не варто також боятися, що куля лопне — тиск між сферами низький.

Даний вид активного відпочинку отримав велику популярність в країнах Європи, а також Китаї, Аргентині, Австралії, Канаді, Японії та США.

В даний час існує декілька видів зорбінгу: хілл зорбінг (спуск з височини), гідро зорбінг (спуск в височині з водою всередині кулі), аква зорбінг (зорбінг на водній поверхні), сноу зорбінг (спуск зі снігового схилу).

Зорбінг в Буковелі

Траса для зорбінгу в Буковелі

Де: спуск для зорбінгу в Буковелі можна знайти біля нижньої станції підйомника № 2.
Скільки: вартість одного спуску — 50 гривень.

Протипоказання

Катання в зорбі забороняється вагітним жінкам, хворим на епілепсію, а також людям, що знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Існують також і обмеження по вазі: маса тіла зорбонавта не повинна перевищувати 100 кг.