Сноубайк в Буковелі

Сноубайк в Буковелі

Ви не вмієте кататися на лижах чи сноуборді, але ви бажаєте провести свій зимовий відпочинок в Буковелі активно? Тоді саме час покататися на сноубайках!

Що таке сноубайк

Сноубайк являє собою «велосипед» з лижами замість коліс. Спочатку даний вид спорту був придуманий для людей, які не мають достатньо сили в ногах, щоб займатися скі-альпінізмом. Нині даний вид активного відпочинку отримав велику популярність.

Сноутюбінг в Буковелі

Конструкція сноубайку дозволяє піднятися на будь-яку гору на будь-якому підйомнику, так як вага «снігового велосипеда» варіюється від 3 до 7 кг.

Чи складно навчитися кататися на сноубайці

Навчитися кататися на сноубайці — це найпростіше, що ви коли-небудь робили, незалежно від того, чи є ви досвідченим гірськолижником або сноубордистом. Якщо ви вмієте кататися на велосипеді, вважайте, що ви вже володієте всіма основними навичками їзди на сноубайці.

Для упевненого катання достатньо всього одного заняття з інструктором (триває не більше двох годин).

Хто може кататися на сноубайці

Кататися на сноубайці можуть як дорослі, так і діти від 4 років. «Сніговий велосипед» маневрений, легкий в управлінні, придатний для різних стилів катання. Варто також відзначити, що сноубайк зменшує ризик отримання спортивної травми.

Де можна покататися на сноубайці в Буковелі, ціни

Покататися на сноубайці ви можете на трасі, яка розташована біля нижньої станції підйомника №2.

Вартість навчання катанню на сноубайці в Буковелі варіюється від 200 до 300 гривень на годину. Ціна залежить від кількості учнів, дня тижня і годин занять. Навчання проводиться в лижній школі (знаходиться навпроти готелю Shelter).
Прокат сноубайку в Буковелі на цілий день обійдеться в 200 гривень.
Час роботи: грудень-березень, з 09:00 до 17:30 щодня.